همه اطلاعاتی که برای خرید لنت ترمز تویوتا کمری نیاز است

خرید لنت ترمز تویوتا کمری (همه مدلها)

راهنمایی لازم دارم
آیا لنت خودروی تویوتا کمری شما تمام شده و به دنبال خرید لنت هستید؟

توصیه ما پیش از خرید لنت، مطالعه این صفحه و انتخاب بهترین مدل لنت مناسب خودروی کمری شما می باشد. با توجه به وجود تنوع بالای برند، کیفیت و مدلهای تویوتا کمری در ایران، به شما تضمین می دهیم که در این صفحه بتوانید بر اساس نیازتان لنت مناسب تویوتا کمریتان را انتخاب کنید.
در ادامه با ما همراه باشید…

مدل تویوتا کمری شما کدام است؟

علائم تمام شدن لنت ترمز در تویوتا کمری

خرید لنت تویوتا کمری

عمر مفید لنت چقدر است؟

عمر لنت ترمز ها بستگی به نوع خودرو، روش رانندگی و محل رانندگی دارد اما بطور کلی پیشنهاد میشود که از هر 30 هزار کیلومتر اقدام به تعویض آنها نمایید تا بتوانید بهترین استفاده را از خودرو و سیستم ترمز گیری آن کرده باشید. برای آن که بهترین استفاده از ترمز های خودرو را بکنید باید بطور منظم آن ها را بررسی و در صورت لزوم اقدام به تعویض نمایید.

لنت سرامیکی بهتر است یا لنت فلزی؟

اگر اهل سفر هستید از لنت فلزی می توانید استفاده کنید اما اگر اهل رانندگی در شهر هستید از لنت سرامیکی می توانید استفاده کنید.

خرید لنت ترمز تویوتا کمری (همه مدلها)

تویوتا کمری یک خودرو محبوب در جهان است که شرکت ژاپنی تویوتا بیش از بیست سال است که آن را تو تولید می کند. با توجه به اینکه این خودرو دارای شرایط خاص خود است، باید برای خرید لنت ترمز آن نیز دقت بالایی داشته باشید. لنت ترمز تویوتا کمری با توجه به مدل آن ارائه می‌ شود که شما می توانید برای خرید آن ها اقدام کنید. در این مطلب قصد داریم تا به صورت ویژه به نحوه خرید لنت ترمز تویوتا کمری بپردازیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

لنت ترمز تویوتا کمری مدل ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷

 تویوتا کمری برای اولین بار در سال ۲۰۰۱ میلادی ساخته شده و به بازار عرضه گردید. این خودرو بلافاصله بعد از عرضه با استقبال زیادی روبرو شد که به همین علت ساخت نسل اول آن تا سال ۲۰۰۷ میلادی ادامه پیدا کرد. کسانی که این مدل از تویوتا کمری را دارند باید خرید لنت ترمز را به صورت اختصاصی انجام دهند. در هنگام خرید لنت ترمز حتما به جلو یا عقب بودن آن دقت کنید زیرا یک عاملب بسیار مهم و تعیین کننده است. اگر به دنبال محصول درجه یک برای خودرو خود هستید، بهتر است که از برند جنیون پارت استفاده کنید.

این برند لنت جلو و عقب تویوتا کمری را به شما عرضه می کند که می توانید به صورت ویژه از‌ آن استفاده کنید. همچنین  برندهای دیگری همچون های کیو، های تک و ام بی کوریا نیز سایر محصولات این بخش را تشکیل می‌دهند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. درصورتی که به دنبال خرید لنت ترمز باکیفیت هستید، این موارد می‌توانند برای شما مناسب باشند. خوشبختانه سایت ترمزچی این لنت‌ های اصل را با مناسب ترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار می دهد پس از این بابت هیچگونه نگرانی به خود راه ندهید و از انتخاب خود لذت ببرید.

لنت ترمز تویوتا کمری مدل ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰

در شروع سال ۲۰۰۷ میلادی شرکت تویوتا تصمیم گرفت که تغییراتی را در ساختار تویوتا کمری ایجاد کند. به همین علت نسخه جدید این خودرو در همین سال به بازار عرضه شد. چنانچه خودرو شما از همین مدل است، حتما باید لنت مخصوص به آن را بخرید زیرا لنت مدل قدیمی تویوتا برای آن مناسب نیست. خوشبختانه سایت ترمزچی این محصول را نیز با بهترین شرایط ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد.

برند جنیون پارت باز هم در این زمینه عالی عمل کرده است و لنت عقب و جلو این مدل از کمری را عرضه کرده است. اگر به دنبال محصولی با قیمت پایین‌تر هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که از گزینه های دیگری مثل ام بی کوریا، های تک و های کیو استفاده کنید. این محصولات نیز از نظر کیفی قابل قبول هستند ولی بدون شک محصول برند جنیون پارت از لحاظ کیفیت بهتر عمل می کند. در نهایت این شما هستید که باید با توجه به شرایط شخصی خود برای خرید لنت ترمز تویوتا کمری اقدام لازم را انجام دهید.

لنت ترمز تویوتا کمری ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴

شرکت تویوتا در سال ۲۰۱۱ باز هم یک شگفتی آفرید و از محصول جدید خود در این بخش رونمایی کرد. این مدل از تویوتا کمری در ایران نیز بسیار محبوب شد و افراد زیادی برای خرید آن اقدام کردند. در صورتی که خودرو شما از این مدل است،‌ باید لنت ترمز مخصوص به آن را  بخرید که از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه برند جنیون پارت برای این مدل از تویوتا کمری نیز لنت ترمزهای بی نظیری را ارائه کرده است. به همین علت شما می توانید که نیاز خود را از طریق این برند تهیه کنید. هر دو لنت جلو و عقب توسط این برند به مشتریان ارائه می شود.

همچنین برندهای مطرح دیگری همچون فریکسا، های تک و ام بی کوریا نیز در این زمینه فعال هستند. به همین جهت شما می توانید که  از این برندها نیز برای رفع نیاز خود اقدام کنید. نکته مهم این است که تمامی این محصولات با ضمانت عدم سوت کشیدن به شما ارائه می شوند. سایت ترمزچی همواره تلاش کرده است تا رضایت مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن برطرف کند پس از این شرایط به وجود آمده به سود خود استفاده کنید. همچنین اگر شما قصد خرید لنت ترمز تویوتا کمری هیبرید را دارید هم سایت ترمزچی می تواند نیاز شما را به صورت دقیق برآورده سازد.

لنت ترمز تویوتا کمری مدل ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷

آخرین نسل از خودرو تویوتا کمری در سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ عرضه شد که نسبت به مدل های قبلی پیشرفت های چشمگیری در آن دیده می شود. خوشبختانه شرایط برای خرید این لنت نیز کاملا فراهم است که شما می توانید برای خرید آن دست به کار شوید. همانطور که حدس می زنید، برای خرید لنت ترمز تویوتا کمری این مدل نیز استفاده از جنیون پارت بهترین انتخاب ممکن خواهد بود. همانطور که می بینید برند جنیون پارت تمامی مدل های تویوتا کمری را پشتیبانی می کند.

تنها عیبی که در محصول جنیون پارت وجود دارد قیمت بالاتر آن است که البته به دلیل کیفیت آن است. اگر به دنبال مواردی با  قیمت پایین‌تر هستید، برندهای ام بی کوریا، های تک و های کیو برای شما مناسب خواهد بود. همانطور که می‌بینید هر کدام از این موارد در نوع خود حائز اهمیت هستند پس حتما در هنگام خرید به برند محصول و کیفیت آن دقت کافی داشته باشید. در صورتی که قصد دارید برای خرید لنت ترمز تویوتا کمری گرند اقدام کنید، سایت ترمزچی آمادگی دارد که بهترین محصولات در این بخش را به شما عرضه کند.

سخن پایانی

خرید لنت ترمز تویوتا کمری یک کار بسیار دقیق است که حتما باید برای انجام آن دقت کافی را داشته باشید. سایت ترمزچی انواع مختلف لنت ترمز را در اختیار شما قرار می‌ دهد که از این لحاظ تنوع بالایی وجود دارد. به همین علت به شما توصیه می کنیم که برندهای مختلف را در سایت ترمزچی بررسی کرده و در نهایت برای انجام خرید خود دست به کار شوید. خوشبختانه ارسال محصولات نیز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود پس از این جهت نگرانی به خود راه ندهید زیرا محصول به آدرسی که وارد می کنید ارسال خواهد شد.