همه اطلاعاتی که برای خرید لنت برلیانس نیاز است

خرید لنت برلیانس (همه مدلها)

راهنمایی لازم دارم
آیا لنت خودوری برلیانس شما تمام شده و به دنبال خرید لنت هستید؟

توصیه ما پیش از خرید لنت، مطالعه این صفحه و انتخاب بهترین مدل لنت مناسب خودروی برلیانس شما می باشد. با توجه به وجود تنوع بالای برند، کیفیت و مدلهای برلیانس در ایران، به شما تضمین می دهیم که در این صفحه بتوانید بر اساس نیازتان لنت مناسب برلیانس خودتان را انتخاب کنید.
در ادامه با ما همراه باشید…

مدل برلیانس شما کدام است؟

علائم تمام شدن لنت در برلیانس

خرید لنت برلیانس
خرید لنت برلیانس h330

عمر مفید لنت چقدر است؟

عمر لنت ترمز ها بستگی به نوع خودرو، روش رانندگی و محل رانندگی دارد اما بطور کلی پیشنهاد میشود که از هر 30 هزار کیلومتر اقدام به تعویض آنها نمایید تا بتوانید بهترین استفاده را از خودرو و سیستم ترمز گیری آن کرده باشید. برای آن که بهترین استفاده از ترمز های خودرو را بکنید باید بطور منظم آن ها را بررسی و در صورت لزوم اقدام به تعویض نمایید.

لنت سرامیکی بهتر است یا لنت فلزی؟

اگر اهل سفر هستید از لنت فلزی می توانید استفاده کنید اما اگر اهل رانندگی در شهر هستید از لنت سرامیکی می توانید استفاده کنید.

خرید لنت برلیانس (همه مدلها)

برلیانس یکی از محصولات مهم شرکت پارس خودرو است که طرفداران خاص خود را دارد. مدل های مختلفی از برلیانس در طول سال ها ارائه شده است. به همین علت بسیاری از صاحبان این خودرو به دنبال تهیه لوازم یدکی آن مثل لنت ترمز هستند. در صورتی که شما هم به دنبال خرید لنت برلیانس هستید، به شما توصیه می کنیم که حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا اطلاعات  کامل‌تری در این مورد به دست بیاورید.

لنت جلو برلیانس H220 و H230

برلیانس خودرویی است که در نسل های مختلف ارائه شده است. به همین علت شما باید در خرید لنت ترمز برلیانس دقت بالایی داشته باشید. از آنجایی که  لنت ترمز برلیانس ۲۰۰h تفاوت زیادی به ۳۰۰h ندارد، می توان از لنت مشترک برای آن ها استفاده کرد. در حال حاضر سایت ترمزچی لنت ترمز برلیانس ۳۰۰h را در گریدهای مختلفی عرضه می کند. اگر شما به دنبال  محصول گرید A با کیفیت بی نظیر هستید، بهتر است که از محصول شرکت پارس استفاده کنید.

البته محصولات گرید B نیز وجود دارند که از نظر کیفیت در رده بالایی قرار دارند. به طور مثال برندهای فریکسا و ام بی کوریا در این دسته قرار می گیرند که شما می توانید نیاز خود را از این طریق برطرف سازید. با توجه به نکاتی که برای شما شرح داده شد، حتما در هنگام خرید لنت به این جزئیات توجه کنید تا بهترین خرید ممکن را برای خود انجام دهید. گریدبندی محصولات سبب شده است تا شما در هنگام خرید خود به صورت هوشمندانه عمل کنید. قیمت لنت ترمز برلیانس ۲۲۰h نشان می‌ دهد که شرایط فوق العاده ای برای خرید این محصول فراهم شده است پس از این فرصت عالی به سود خود استفاده کنید.

لنت ترمز عقب برلینانس H220 و H230

 لنت ترمز عقب برلیانس نیز دقیقا به اندازه لنت های جلو اهمیت دارد که به همین علت باید بهترین محصول را برای این کار انتخاب کنید. چنانچه قصد دارید یک انتخاب عالی در این بخش داشته باشید، سایت ترمزچی به کمک شما خواهد آمد. در صورتی که به دنبال محصول درجه یک هستید، بهتر است که لنت عقب برند پارس را برای خود خریداری کنید. این محصول کاملا تست شده و تضمینی است و نیازتان را به بهترین شکل ممکن برطرف می سازد.

همچنین شما گزینه های دیگری همچون فریکسا و سگال را پیش روی خود دارید. این محصولات نیز از لحاظ کیفی قابل قبول هستند و به صورت تضمینی ارائه می شوند. خوشبختانه سایت ترمزچی امکان ارسال به کل ایران را فراهم کرده است که شما می توانید از این فرصت به سود خود استفاده کنید. همچنین تمامی لنت های ارئه شده اصل و اورجینال هستند و بهترین کارکرد ممکن را برای شما خواهند داشت. متاسفانه در برخی از موارد دیده شده است که افراد به کیفیت لنت عقب برلیانس دقت ندارند. این در حالی است که این موضوع به طور مستقیم بر روی قدرت ترمزگیری خودرو اثر می گذارد.

لنت جلو برلیانس H320 و H330

با توجه به استقبال بی نظیری که از نسل اول  خودرو برلیانس صورت گرفت، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسل های بعدی آن را تولید کنند. به همین علت شاهد ساخت و عرضه برلیانس H320 و H330 هستیم. چنانچه خودرو شما دارای این مدل ها است، باید برای آن از لنت ترمز برلیانس باکیفیت استفاده کنید. در حال حاضر لنت ترمز برلیانس H330 در ترمزچی در گریدهای مختلف در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خوشبختانه برند پارس برای مدل های جدید برلیانس نیز لنت ترمز تولید کرده است که شما می توانید به صورت ویژه از آن استفاده کنید. اگر به دنبال خرید لنت ترمز باکیفیت هستید، محصول برند پارس گزینه خوبی است. همچنین بعد از این مورد، برندهای یونیک و ام بی کوریا نیز محصولات فوق العاده ای را تولید کرده اند. همه این موارد نشان دهنده آن است که تنوع محصول در این بخش زیاد است و شما باید با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنید. خوشبختانه ترمزچی محصولات خود را با تضمین سوت نکشیدن به شما تقدیم می کند. از همین رو حتما خیالتان نیز از این بابت راحت باشد و یک خرید آسان و بدون دردسر را برای خود تجربه کنید.

لنت ترمز عقب برلیانس H320 و H330

چنانچه شما به لنت عقب برلیانس H320 و H330 نیاز دارید، حتما سعی کنید که به سراغ بهترین محصولات بازار در این بخش بروید. هیچ در رانندگی به  اندازه امنیت اهمیت ندارد. چنانچه در سیستم ترمز خودرو مشکلی وجود داشته باشد، به طور قطع جان سرنشینان خودرو را به خطر می اندازد. به همین علت باید  برای جلوگیری از این مشکلات بهترین لنت های عقب را برلیانس استفاده کرد. یکی از بهترین محصولات این بخش لنت ترمز پارس است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

همچنین برندهای موفق دیگری نیز تولید این قطعه را انجام داده اند که کارن تک و ان چی سی از مهم ترین آن ها هستند. با توجه به نیاز گسترده ای که در این بخش وجود دارد،  سایت ترمزچی به صورت ویژه دست به کار شده است و عرضه محصولات خود را به شکل گسترده انجام می دهد. به همین علت شما می توانید که خرید لنت ترمز را  با بهترین قیمت و کیفیت ممکن انجام دهید. همچنین شرایط فوق العاده ای نیز از نظر قیمت ها مشخص شده است تا همه افراد بتوانند خرید لنت ترمز را با بهترین قیمت ممکن انجام دهند. با توجه به تنوع قیمتی در این بخش، شما می توانید که بهترین محصولات را برای خود خریداری کنید.

جمع بندی

خرید لنت ترمز برلیانس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید نهایت دقت ممکن را در این بخش داشته باشید. از همین رو شاهد آن هستیم که سایت ترمزچی بهترین لنت ها را با شرایط مناسب برای این خودرو به فروش می رساند. به همین علت شما می توانید که گزینه های مختلف را بررسی کرده و در نهایت خرید خود را انجام دهید. ذکر این نکته ضروری است که خرید لنت ترمز برلیانس به صورت تضمینی صورت می گیرد پس خیالتان از بابت اصل بودن محصولات آسوده باشد و بدون دغدغه نیاز خود را برطرف کنید