همه اطلاعاتی که برای خرید لنت پراید نیاز است

خرید لنت پراید  (همه مدلها)

راهنمایی لازم دارم
آیا لنت پراید شما تمام شده و به دنبال خرید لنت هستید؟

توصیه ما پیش از خرید لنت، مطالعه این صفحه و انتخاب بهترین مدل لنت مناسب خودروی پراید شما می باشد. با توجه به وجود تنوع بالای برند، کیفیت و مدلهای مختلف پراید در ایران، به شما تضمین می دهیم که در این صفحه بتوانید بر اساس نیازتان لنت مناسب پراید خود را انتخاب کنید.
در ادامه با ما همراه باشید…

فرقی نمیکند که مدل پراید شما کدام است!

علائم تمام شدن لنت درپراید

خرید لنت ترمز پراید

عمر مفید لنت چقدر است؟

عمر لنت ترمز ها بستگی به نوع خودرو، روش رانندگی و محل رانندگی دارد اما بطور کلی پیشنهاد میشود که از هر 30 هزار کیلومتر اقدام به تعویض آنها نمایید تا بتوانید بهترین استفاده را از خودرو و سیستم ترمز گیری آن کرده باشید. برای آن که بهترین استفاده از ترمز های خودرو را بکنید باید بطور منظم آن ها را بررسی و در صورت لزوم اقدام به تعویض نمایید.

لنت سرامیکی بهتر است یا لنت فلزی؟

اگر اهل سفر هستید از لنت فلزی می توانید استفاده کنید اما اگر اهل رانندگی در شهر هستید از لنت سرامیکی می توانید استفاده کنید.

خرید لنت پراید (همه مدلها)

پراید پرفروش‌ترین خودرو ایرانی است که نسبت به سایر موارد قیمت ارزان تری دارد. قطعات پراید شامل موارد زیادی هستند که هر کدام از آن ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین علت امروزه امکان خرید لنت پراید برای شما نیز فراهم شده است که می توانید با استفاده از این فرصت خرید خود را نهایی کنید. در این مطلب بیشتر با انواع لنت پراید آشنا خواهیم شد پس با ما همراه باشید.

چه زمانی لنت پراید را تعویض کنیم؟

 فرا رسیدن زمان تعویض لنت پراید نشانه هایی دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهم ترین نشانه ها، کاهش قدرت ترمزگیری ماشین است. اگر حس می کنید که ترمز خودرو به درستی عمل نمی کند، به احتمال بسیار زیاد لنت خودرو تمام شده است. از همین جهت باید در اولین فرصت ممکن برای تعویض آن دست به کار شوید. یکی دیگر از نشانه های تعویض لنت، روشن شدن چراغ ترمز است. در واقع این چراغ به شما هشدار می دهد تا هر چه سریع تر برای حل مشکل ترمز اقدام لازم را انجام دهید.

یکی دیگر از نشانه هایی که باید آن را جدی بگیرید، کم شدن سطح روغن ترمز است. بررسی ها نشان می دهد که با آسیب دیدن لنت این سطح به پایین ترین حد ممکن خود می رسد. با توجه به شرایط مهمی که برای شما بیان شد، حتما سعی کنید که بهترین زمان را برای تعویض لنت پراید متوجه شوید. در حال حاضر امکان خرید لنت ترمز پراید فراهم شده است که شما می توانید از این فرصت عالی به سود خود استفاده کنید. با خرید لنت ترمز و نصب آن در خودرو می توانید که عمر مفید آن را نیز بسیار افزایش دهید.

نکات مهم در خرید لنت پراید

انتخاب لنت ترمز مناسب برای پراید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید برای این موضوع حساسیت بالایی به خرج دهید. برای خرید لنت پراید به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نکنید. اگر شما یک لنت بی کیفیت استفاده کنید، سریعا خراب می شود که باید دوباره هزینه خرید و تعویض آن را پرداخت کنید. از طرفی سیستم ترمزگیری ماشین از لحاظ امنیتی بسیار مهم است و باید به بهترین نحو ممکن کار کند. از همین رو شما باید سعی کنید که خرید لنت ترمز باکیفیت را در برنامه خود قرار دهید.

خوشبختانه سایت ترمزچی سعی کرده است که بهترین برندها را در اختیار شما قرار دهد تا از استفاده آن نهایت لذت ممکن را ببرید. بعد از اینکه خرید لنت پراید را انجام دادید، حتما کار تعویض آن را به یک فرد ماهر بسپارید. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که نصب لنت توسط افرد غیرماهر می تواند کارایی آن را کاهش دهد. حتی در برخی از موارد به دلیل عدم رعایت اصول مشکلاتی مانند سوت کشیدن نیز به وجود خواهد آمد. با توجه به نکاتی که خدمت شما بیان شد، همواره سعی کنید که در خرید لنت ترمز پراید دقت بیشتری داشته باشید تا بهترین محصول به دست شما برسد.